Něco o násVítáme Vás na našich webových stránkách www.dovoz-jidel.cz

Naše firma se zabývá rozvozem balených chlazených hotových jídel po celé Praze a jejím okolí. Dále také závodním stravováním, jako rozvozem teplých nebo chlazených jídel ve velkých gastronádobách  + správou firemních kantýn.


MINIMÁLNÍ POČET OBJEDNANÝCH hlavních jídel je 3 kusy (pokud si chcete ověřit, zda můžeme zavést i Vás, tak nás neváhejte kontaktovat, nebo vyplňte sekci Vaše poptávka a my Vám co nejdříve odpovíme zda je dodávka možná). V poptávce vždy uvádějte předpokládaný počet jídel/závoz. Z provozních důvodů bohužel nezavážíme domácnosti, ale pouze firmy nebo jejich zaměstnance , pokud by jste si i přesto přáli jídla zavést domů je třeba nás nejdříve kontaktovat a domluvit se na podmínkách.  

Příprava i rozvoz jídel probíhá za přísných hygienických podmínek.
Dodržujeme všechny zásady HACCP a splňujeme i veškeré kvalitativní normy.
Denně nabízíme výběr min. ze tří druhů hlavních jídel, speciálního salátu a jednoho druhu polévky. 

Pokrmy jsou připravovány každý den ráno, abychom zajistili vždy čerstvou a chutnou dodávku.

ROZVOZ se provádí od 6,00 hod do 12,30 hod., dle časových možností a přání zákazníka. (u první objednávky vždy uveďte otvírací dobu a do kdy nejpozději požadujete jídla zavést).

Na Vaše přání můžeme zapůjčit mikrovlnnou troubu.
OBJEDNÁVKU je možné provést na našich www stránkách, nebo e-mailem, telefonicky pouze pokud nemáte k dispozici internet nebo nejdou webové stránky. 

NEJPOZDĚJI DEN PŘEDEM (do 17.00)!

Jednoduchá příprava: STAČÍ OHŘÁT A JÍST!

Přijímáme stravenky od firem Sodexo, Ticket Restaurant,  Le Cheque Déjeuner, platba je možná jakýmkoliv způsobem: denně, týdně, měsíčně (bezhotovostním převodem i hotově).


DÁLE VÁM NABÍZÍME:

1. dodávku teplých jídel ve větším množství (případně zchlazených), dodáváme je ve velkých gastronádobách. Vhodné pro vlastní výdej a servis, např.: podnikové kantýny, podnikové akce, pečovatelské služby. CENU Vám rádi zašleme na požádání.

2. kompletní cateringové služby (pozor! pro tyto služby platí jiná kalkulace cen + jiná sazba DPH)

3. zřízení či správa kantýny přímo ve Vašem podniku (při splnění podmínek)
 

Doporučený postup ohřevu jídel:

Na talíři: omáčku vylijeme na talíř a dáme ohřát do mikrovlnné trouby na 2-4minuty (čas dle typu mikrovlnné trouby) poté přidáme přílohu jedná li se o knedlíky dáme hřát na další minutu a 30s, rýže a brambory můžou být i déle (knedlíky ideálně ponecháme v krabičce uděláme do ní několik dírek a dáme hřát na cca 1minutu zůstanou tak hezky napařené, pokud by Vám knedlíky tvrdly je to tím, že jsou v mikrovlnné troubě příliš dlouho.

V krabičce: Pokud nejsou k jídlu knedlíky, nebo řízek, můžeme dát hřát vše najednou stačí pouze udělat do vrchního obalu několik dírek a dát hřát na cca 3minuty. Pokud jsou k obědu řízky nedoporučujeme hřát jídlo s přílohou dohromady krkovička nesnese příliš dlouhý ohřev a vysuší se Vám takže ideálně ohřejeme přílohu a poté dáme hřát řízek na cca minutu kuřecí i o několik  sekund déle, případně přidáváme dle potřeby. Pokud máme omáčková jídla s knedlíky, doporučujeme vyjmout knedlíky z krabičky, udělat několik dírek do druhé strany kde je omáčka s masem dát hřát na cca 2-3minuty pak vložit knedlíky zpět do krabičky a ohřejeme na cca 1minutu spolu s omáčkou a masem a až poté odtrhneme zbytek obalu a můžeme jíst.

 

Proč právě náš rozvoz jídel?:

1. individuální přístup ke každému zákazníkovi, snažíme se každému pokud je to v našich silách vyhovět. 

2. naše cena je jedna z nejnižších v Praze

3. denně čerstvá jídla: jídla jsou každé ráno uvařena a nejsou nijak dál chemicky upravována pro delší trvanlivost a tedy není narušena chuť jídla.

4. porce jídel jsou téměř vždy nadstandardní a nad uvedenou gramáž

5. snažíme se vždy dovést jídlo v domluvený čas

6. rozvážíme hlavní jídla, která sami vyrobíme 

7. jsme rodinný podnik který působí na trhu více, jak 15 let

 

Doufáme, že jsou i další důvody proč si vybrat zrovna nás, ale nejlepší způsob, jak se přesvědčit je si u nás objednat :).

Věříme, že budete s naší službou spokojeni, a těšíme se na Vaše nápady a připomínky na našich www stránkách!

Děkujeme za projevenou důvěru a přejeme dobrou chuť :-)

S námi můžete vařit už jen pro zábavu

 Přihlášení zákazníka


zapomenuté heslo